Ne kete artikull do ju ndihmojme me ide te reja per te bere blerje per stinen e veres. Ne shume raste mund te gabojme dhe te bejme blerje jo te zgjuara dhe te shpenzojme shume para. Per kete arsye do ju ofrojme nje guide me 12 ide per veshje dhe aksesore te ndryshem. Ju ftojme te ndiqni fotot e meposhtme per me shume frymezim.

 • Nje fund me prerje asimetrik nuk duhet te mungoje ne garderoben tuaj per muajin korrik.

 • Bluza e bardhe me menge te fryer eshte nje zgjedhje ideale dhe e zgjuar.

 • Fundi me pala te medha dhe me print tropikal eshte perfekt per netet e veres.

 • Nje byrzylyk ne ngjyren e detit nuk duhet te mungoje ne aksesoret tuaj.

 • Kostum banjo me model trup ne gjyre bojqielli.

 • Nje T-shirt me ngjyre te bardhe eshte perfekt per tu veshur nje pasdite.

 • Pantallona kulot me ngjyre te verdhe me material lino.

 • Fund i ngushte me stampa nuk ka si te mungoje ne blerjet e reja.

 • Kepucet verore Espadrillas jane shume te pershtatshme per veren dhe mbi te gjitha shume fashion.

 • Cante me ngjyre blu, bojqielli dhe e bardhe do te jete nje blerje shume efikase.

 • Jumpsuit me stampa lulesh eshte nje zgjedhje e duhur per muajin korrik.

 • Nje fund i gjate me viza vertikale dy ngjyreshe do t’ ju beje te ndiheni shume bukur.

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo edhe : Rroba Banjo per Femra – Tendencat e 2017