Sensuale dhe e parezistueshme! Behet fjale per ngjyren e kuqe, ngjyren e pasionit dhe gjithashtu nje nga nuancat protagoniste te ketij dimri. Festat po afrojne cdo dite e me shume dhe cdo gje shendrit nga zbukurimet. Pse jo dhe ne vete, te jemi me festive duke u veshur me ngjyren e kuqe. Sot do te prezantojme veshje dhe aksesore vetem me ngjyre te kuqe. Per tu inspiruar me ide te reja, ju ftojme te shihni fotot e meposhteme:

  • Fustan per Femra nga Asos – Fustan me menge trecerekshe dhe me pjese te punuara.

  • Vathe per Femra nga Dior – Vathe metalike me perla ngjyre te kuqe.

  • Pantallona per Femra nga Mango – Pantallona me model klasik, te gjata deri tek kyci i kembes.

  • Fustan per Femra nga Topshop – Fustan me prerje tubino.

  • Stileto per Femra nga Pollini – Stileto me take shume te larte.

  • Cante per Femra nga Furla – Cante e vogel per mbremje.

  • Bluze per Femra nga H&M – Bluze me shpatulla te zbuluara.

  • Pallto per Femra nga Mansoon – Pallto e gjate dhe me pellush ne pjesen e siperme.

  • Cante per Femra nga Salce 197 – Cante me material te gomuar.

  • Sandale per Femra nga L’autre Chose – Sandale me ngjyre te kuqe.

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo edhe : Ide si te Visheni per Festat e Fundvitit