Disa nga trendet me te fundit te trikove te ngrohta dhe pse jo me glam do ti prezantojme sot. Me fillimin e diteve te ftohta deshira me e madhe e jona eshte te ndihemi ngrohte, por gjithnje me stil.  Modelet qe do prezantohen kane larmishmeri ngjyrash dhe stilistesh. Per tu inspiruar me ide te reja ju ftojme te shihni fotot e meposhteme:

  • Triko nga Asos – Me ngjyre blu dhe me shkrime, kjo triko eshte ideale per periudhen e festave.

triko-nga-asos

  • Triko nga Booho – Me pemen e krishtlindjeve, kjo triko do tju beje te ndiheni super festive.

triko-nga-booho

  • Triko nga Benetton – Kjo triko prezantohet me multi ngyra dhe me golf ne forme unaze.

triko-nga-benetton

  • Triko nga H&M – Me ngjyre gri dhe me babagjyshin e krishlindjeve, kjo triko eshte ideale per ditet festive.

triko-nga-hm

  • Triko nga J. Crew – Kjo triko me motive gjeometrike dhe me ngyra ku mbizoteron e kuqja, eshte nje nga tendencat e kendshme te ketij viti.

triko-nga-j-crew

  • Triko nga Banana Republic – Me kete triko golf ne ngjyre qumeshti, do ti perballoni shume lehte ditet e ftohta.

triko-nga-banana-republic

  • Triko nga Lazzari – Nje triko me zemra ne ngjyre te kuqe, na ben te ndihemi me romantike.

triko-nga-lazzari

  • Triko nga Monki – Duke u nisur nga shkrimi dhe dreret, kjo triko eshte ideale per festa.

triko-nga-monki

  • Triko nga Pennyblack – Per tu ndjere sa me komode dhe ngrohte.

triko-nga-pennyblack

  • Triko nga Topshop – Me ngjyre te kuqe te ndezur, kjo triko nuk mund te mungoje ne garderoben tuaj.

triko-nga-topshop

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo edhe : Fustane te Gjate Elegante Tendencat 2016 – 2017