Cilat do te jene tendencat e ngjyrave te flokeve kete sezon vjeshte dimer? Do ti zbulojme ne kete artikull dedikuar te gjitha femrave te cilat po kerkojne pergjigjen e sakte. Ngjyrat e propozuar kete vit jane te shumellojshme dhe mbizoterojne ngjyrat sa me natyrale. Ju ftojme te zbulojme se bashku tendencat e ngjyrave te flokeve per kete vjeshte – dimer.

  • Modelja e famshme Gigi Hadid ka zgjedhur nje ngjyre geshtenje sa me natyrale per floket e saj.

  • Bianca Balti eshte nje tjeter modele e famshme. Ajo ka zgjedhur nje ngjyre me te erret me nuance kakao.

  • Nje tjeter ngjyre e propozuar ne tendencat e kesaj vjeshte dhe dimri eshte ngjyra geshtenje me sfumatura.

  • Ngjyra geshtenje e hapur me ndricim eshte gjithashtu nje tendence.

  • Nuk mungon as ngjyra bionde ne tonalitet vanilje per nje look te embel dhe romantik.

  • Nje tjeter variant i ngjyres bionde eshte dhe kjo, si ne foton e ilustruar.

  • Floket me ngjyre te kuqe jane tipike te stines se vjeshtes. Guxoni!

  • Nese ju pelqen te eksperimentoni atehere ngjyra blu pop eshte zgjedhja e duhur.

  • Nje propozim tjeter jane floket me ngjyre geshtenje, por me fije me ngjyre blu.

  • Ngjyres platin per floket duket se nuk i iken moda kurre.

Se shpejti me keshilla te reja!

Dhurata Ime

Lexo edhe: Si te Pergatisim Domate te Mbushura me Ton