Dekorimi i shtepise ne vere nuk eshte i veshtire dhe mund te themi qe eshte nje argetim i persosur. Mjaftojne ide te thjeshta per ti dhene shtepise tuaj nje pamje te fresket dhe te rinovuar. Nese e dashuroni detin ju mund te zgjidhni ngjyren blu dhe te dekoroni muret, divanet ose tavolinen e ngrenjes. Per me shume ide per shtepine tuaj ju ftojme te shkoni foto e meposhtme.

 • Ju mund te dekoroni kolltuqet e shtepise tuaj me stil marinari. Ne kete menyre do ti jepni shtepise nje pamje me afer detit!

 • Nje ide dekorimi shume interesante eshte ky akuarium per peshkun tuaj te preferuar.

 • Algat dekorative mund ti japin shtepise tuaj nje pamje te sofistikuar dhe ne te njejten kohe do t’ju kujtojne detin.

 • Nese keni nevoje per pushim ju duhet te krijoni nje ambjent relaksi ne nje cep te shtepise tuaj. Sigurohuni qe te perdorni ngjyren blu te detit!

 • Nje tjeter menyre dekorimi jane ambazhuret e murit ne forme gjysme guaske.

 • Arredoni tualetin me motive marinari.

 • Per nje dekorim te thjeshte ju mund te krijoni qirinj te zbukuruar me guaska ose me yll deti.

 • Mund te zbukuroni tavolinen e ngrenies ne kete menyre si ne foton ilustruese.

 • Nje ide shume interesante eshte te zgjidhni mbulesa me motive marinare.

 • Krijoni vete ju nje kornize per foto te zbukuruar me guaska dhe yll deti.

 • Dhoma e pritjes mund te shendrrohet ne nje vend relaksues ku mbizoteron ngjyra e detit.

 • Zgjidhni nje librari ne forma marine!

 • Pjata te dekoruara me yll deti. Perfekte per stinen e veres!

Se shpejti me keshilla dhe Ide te reja Dekorimi per Shtepine!

Dhurata Ime

Lexo edhe : 10 Ide per Fustane Ceremonie