Eshte koha dhe momenti i duhur per te menduar per rroba banjot e kesaj vere, dhe pse jo dhe per aksesoret qe mund ti shtojme ne ditet e plazhit. Propozimet per kostumet e plazhit kete vit jane te shumellojshme, duke filluar nga bikinit deri tek ato trupore. Ngjyrat mbizoteruese mund te themi qe jane e zeza, e bardhe, blu, roze etj. Printet variojne nga ato me lule deri tek vizat horizontale dhe vertikale. Rroba banjo bikini ose trup, e rendesishme eshte qe te ndiheni gjithmone mire me veten tuaj. Ju ftoj te ndiqni fotot e meposhte per me shume frymezim!

  • Modeli i pare qe propozojme jane rroba banjo te ndara, me ngjyren e detit dhe me print lulesh.

  • Nje model shume i vecante eshte kostumi trup me viza bardhe e zi.

  • Nese jeni adhuruese te vitet 60’ ky model eshte perfekt per rikthimin e modes.

  • Nje kostum me pika nuk duhet te mungoje ne koleksionin e rroba banjove te veres!

  • Ne rast se ju pelqejne rroba banjot trup ky model eshte shume i vecante.

  • Nje model i vecante me print floreal eshte ideal per kete vere.

  • Kostum me ngjyre blu dhe pjesen e siperme shume te vecante.

  • Trikini me print lulesh orientale.

  • Rroba banjo te ndara me print multi ngjyresh.

  • Rroba banjo trup me ngjyre roze dhe model shume fashion!

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo edhe : Si te Dekorojme Shtepine ne Vere