Perdesyte per femra rikthehen fuqishem dhe kete sezon! Ngjyrat qe mbizoterojne kete sezon jane ngjyrat e tokes, jeshilja erret, roza etj. Ne garderoben tuaj nuk duhet te mungoje nje pardesy qe do tju beje te dukeni shume shik.

Ju mund te inspiroheni nga fotot e meposhtme per te gjetur pardesyne e duhur per ju.

  • Pardesyja e pare qe prezantojme eshte e markes & OTHER STORIES. Ngjyra e saj eshte ngjyre tulle dhe ka nje prerje klasike dhe shume shik. Nese kjo eshte ngjyra juaj ju do te beni nje zgjedhje shume te mire me kete pardesy.

  • Nje tjeter model eshte me ngjyre roze te lehte me nje prerje te thjeshte dhe me rripin tek beli. Marka e pardesyse eshte H&M.

  • Nje pardesy ne ngjyre jeshile ushtarake nuk duhet te mungoje kete sezon ne garderoben tuaj. Marka e pardesyse eshte PULL & BEAR.

  • Per te gjitha adhurueset e ngjyres se zeze vjen kjo pardesy klasike dhe me nje prerje te drejte. Ju mund ta beni tuajen tek STRADIVARIUS.

  • Pardesy me ngjyre te kuqe te erret eshte nje tjeter variant denjitoz per ditet e fresketa te vjeshtes. Marka e pardesyse eshte TOPSHOP.

  • Ngjyra bezhe e hapur eshte nje tjeter propozim per pardesyne tuaj. Marka e pardesyse eshte MONKI.

  • Pardesy me dopio kuadrate me ngjyrat e tokes. Marka e pardesyse eshte ZARA.

Se shpejti me Keshilla dhe Ide te reja Fashion! 🙂

Dhurata Ime

Lexo edhe: Si te Gatuajme Supe me Perime