Ne tendencat e fundit te sfilatave mund te themi me plot bindje qe pantallonat me shtat te larte jane rikthyer fuqishem kete sezon pranvere- vere. Keto pantallona te krijojne pershtypjen qe jane marre nga garderoba e meshkujve, por te pershtatura shume bukur per femrat. Me ngjyra te ndryshme, me viza, stampa, propozimet e fundit jane te shumellojshme. Ju ftojme te inspiroheni nga 10 fotot e meposhtme.

  • Vizat vertikale dhe kete sezon mbizoterojne shume. Me keto pantallona do te dukeni shume fashion.

  • Pantallonat me ngjyre te erret nuk duhet te mungojne ne garderoben tuaj. Mund ti kombinoni me crop top dhe nje xhakete lekure. Guxoni!

  • Me bel te larte dhe shume te gjera ne pjesen e poshtme jane perfekte per mbremjet e veres.

  • Pantallona te bardha me stil marinari jane te kombinueshme me nje bluze po te bardhem por te tejdukshme.

  • Me ngjyre blu saks dhe prerje asimetrike, mund te themi qe jane me te vertete shume te vecanta.

  • Me shtat super te larte keto pantallona jane shume klasike.

  • Pantallonat strece me ngjyre portokalli te ndezur jane shume te vecanta.

  • Ne ngjyre blu dhe me stampa ne stilin pop, keto pantallona nuk duhet te mungojne ne garderoben tuaj.

  • Nuk mund te mungonin pantallonat e lekures, me ngjyre pink ne kete sezon!

  • Cropped me ngjyre te gjelbert dhe te qendisura me lule jane nje tjeter tendence e ketij sezoni.

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo edhe : Ide per te Dekoruar Ballkonin e Shtepise