Ngjyra e bardhe konsiderohet si nje ngjyre shik dhe e shendritshme. Kete vit, kjo ngjyre eshte shume tendence dhe te gjitha ne duhet ti gezohemi ketij fakti. Kete here do te prezantojme veshje dhe aksesore te ndryshem me ngjyren e bardhe. Per tu inspiruar me ide te reja, ju ftojme te shihni fotot e meposhteme:

 • Fustan per Femra nga Asos – Fustan i ngushte dhe i gjate deri poshte gjurit, i teri me perla ngjyre te bardhe.

 • Fund per Femra nga Stefanel – Fund i gjate prej mendafshi.

 • Cante per Femra nga Furla – Me ngjyren e bardhe te akullt dhe e tera prej lekure, kjo cante eshte nje zgjedhje e perkryer per dimrin.

 • Pelice per Femra nga Kocca – Pelice e shkurter me vecantine e saj qe eshte nje pelice ekologjike.

 • Cizme per Femra nga New Look – Gjysem cizme lekure.

 • Bluze per Femra nga H&M – Bluze e gjate me mbishkrim eshte nje zgjedhje ideale.

 • Pelice per Femra nga Topshop – Pelice e gjate oversize.

 • Syze per Femra nga Max&Co – Syze me skelet ngjyre te bardhe dhe forme katrore.

 • Cante per Femra nga Accessorize – Cante e vogel per mbremje e cila nuk duhet te mungoje ne garderoben tuaj.

 • Kepuce per Femra nga Georgia Rose – Kepuce pumps me take katrore.

 • Fustan per Femra nga Zara – Fustan i ngushte dhe me golf.

 • Xhup per Femra nga Mango – Xhup me kapuc dhe me gjatesi mesatare.

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo edhe : Ide per Make-Up dhe Modele Flokesh per Naten e Vitit te Ri