Ke deshire te ndryshosh modelin e thonjve por nuk dini se cfare te zgjidhni? Ju eshte merzitur modeli i zakonshem qe beni? Mos u shqetesoni sepse sot do te prezantojme idete me te bukura te thonjve per kete vere.

Kete sezon mbizoterojne ngjyrat dhe modelet tropikale. Ngjyra verdhe dhe portokallia nuk duhet te mungojne ne thonjte tuaj!

Ju ftojme te inspiroheni me idete e meposhtme te modeleve me te bukura te thonjve!

  • Nese ju pelqen ngjyra ciklamin dhe jeshilja ju mund te inspiroheni nga ky model shume i bukur thonjsh.

  • Shalqi dhe manikyr bojqielli per thonjte tuaj!

  • Manikyr me ngjyre korali dhe me dekorim.

  • Lule ekzotike me dizenjo ombre.

  • Xixa dhe shkelqim jane shume te pelqyera per kete vere.

  • Manikyr ngjyre roze bebe dhe ngjyre turkese.

  • Ngjyre e verdhe dhe jeshile me palma.

Se shpejti me keshilla bukurie te reja! 🙂

Dhurata Ime

Lexo edhe: Ide per te Dekoruar Vazot e Luleve