Ngjyra e manykyrit dhe trendet me te fundit jane ne listen e gjerave qe ne femrat i kemi ne mendje gjithmone. Kete here do t’ju njohim me ngjyrat me te perdorura dhe te propozuara per kete vjeshte. Qe te jeni gjithmone ne mode ju duhet te zbuloni se kush jane 10 ngjyrat per manikyr qe duhet te provoni kete vjeshte. Ju ftojme te shikoni fotot e meposhtme per tu frymezuar dhe per te krijuar ide te reja.

  • Manikyri me ngjyra ari eshte nje propozim qe vjen direkt nga pasarelat e modes.

  • Ngjyra jeshile smaraldi eshte nje tjeter trend qe duhet ta provoni patjeter ne thonjte tuaj.

  • Ngjyra nude vazhdon te jete nje ngjyra qe nuk i kalon moda.

  • Ngjyra vishnje ose ngjyra e kuqe e gjakut eshte nje tjeter propozim per thonjte tuaj.

  • Roza e lehte mat eshte nje risi per kete vit. Guxoni dhe provoni kete ngjyre per thonjte.

  • Nje tjeter risi e ngjyrave per manikyre eshte lejlaja e lehte.

  • Nese e adhuroni vjeshten ju duhet te perdorni ne manikyr ngjyrat tipike si kjo ngjyra kafe.

  • Kete vjeshte rikthehet ngjyra e zeze per thonjte.

  • Nje tjeter propozim per manikyr eshte ngjyra e arte dhe me xixa.

  • Portokallia eshte kryefjala e ngjyrave te kesaj vjeshte dhe nuk kishte si te mungonte tek ngjyrat e thonjve.

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo edhe: Si te Gatuajme Fileto Pule me Domate Qershi dhe Ullinj