Festat e fundvitit jane shume afer dhe natyrshem lind pyetja se cfare do te veshim. Nese nuk keni vendosur akoma, ne jemi ketu per t’ju ndihmuar dhe propozuar disa veshje dhe aksesore te vecante. Per tu inspiruar me ide te reja, ju ftojme te shihni fotot e meposhteme:

 • Fustan per Femra nga Warehouse – Fustan me ngjyre roze quartz, me prerje te ngushte dhe gjatesi mesatare. Do te ishte nje zgjedhje shume e mire per Festat e fundvitit.

 • Varese per Femra nga J.Crew – Varesja me gure Swarovski eshte ideale per te shendritur sa me shume netet e festave.

 • Fustan per Femra nga Asos – Fustan ngjyre vishnje qe ne pjesen e siperme eshte mbuluar me gure dhe temina.

 • Cante per Femra nga Accessorize – Cante per mbremje me ngjyre gold dhe temina.

 • Jumpsuit per Femra nga Monsoon – Jumpsuit me prerje asimetrike ne pjesen e siperme, eshte nje zgjedhje e guximshme per Festat e fundvitit.

 • Fustan per Femra nga Twinset Simona Barbieri – Fustan i zi, i gjate, me pjesen e siperme me model bust.

 • Fustan per Femra nga Asos – Ky fustan i shkurter, ngjyre gri, plot shkelqim do t’ju beje te ndiheni shume festive.

 • Kepuce per Femra nga Asos – Kepuce me velur dhe me platforme.

 • Jumpsuit per Femra nga Asos – Me kete jumpsuit ngjyre te kuqe do te keni nje hamoni te persosur ne Festa e fundvitit.

 • Fustan per Femra nga & Other Stories – Mini fustan me ngjyre te zeze dhe me tyl ne pjesen e siperme.

 • Cante per Femra nga New Look Asos – Cante ngjyre gri, me shkelqim xixash, me rrip te gjate ideale per mbremje elegante.

 • Fustan per Femra nga Hope & Ivy – Fustan me prerje tubin dhe me dizenjo lulesh.

 • Kepuce per Femra nga Asos – Kepuce per femra me take te dekoruar.

 • Fustan per Femra nga Naanaa – Fustan i gjate, i mbuluar me temina ngjyre roze.

 • Kepuce per Femra nga Asos – Kepuce stileto shume elegante.

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo edhe : Pallto me Kuadrate: Tendencat 2016 – 2017