Shen Valentini po afron dhe cdo femer e apasionuar pas modes po kerkon veshjen e persosur. Per tu inspiruar me ide te reja, ju ftojme te shihni fotot e meposhteme:

 • Fustan i shkurter ne ngjyre te zeze dhe ne pjesen e siperme me tyl.

 • Me ngjyre roze dhe me prerje te ngushte ky fustan eshte perfekt per kete Shen Valentin.

 • Ky fustan ka nje model te ngjashem me ate te viteve 50’ dhe me print lulesh.

 • Per nje look me komod ky fustan eshte zgjedhja e duhur.

 • Me stil bon ton ky fustan duket shume romantik.

 • Per nje look te rafinuar per kete Shen Valentin.

 • Me ngjyre blu, ky fustan eshte I persosur.

 • Per nje zgjedhje ndryshe, me nje golf dhe fund te shkurter.

 • Fundi tubino eshte nje zgjedhje klasike per kete Shen Valentin.

 • Me kete kombinim do te ndiheni shume komode dhe e pelqyeshme.

 • Fustani ngjyre te kuqe eshte simboli i Shen Valentinit.

 • Fundet e gjate midi jane perfekte.

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo edhe : Gjysem Cizme: Modelet me te Bukura