Doni te organizoni nje feste te paharruar ne shtepine tuaj? Si fillim ju duhet te keni ide te qarta se cfare feste do organizoni dhe do te jete: nje ditelindje, nje feste diplomimi, nje feste pagezimi etj…

Sapo te keni te qarte se cfare feste doni te organizoni ateher menjehere duhet te zgjidhni temen dhe ngjyrat mbizoteruese sepse keshtu do te evitoni te beni gabime gjate rruges.

Per me shume ide si te organizoni nje feste ne shtepi ju ftojme te ndiqni meposhte:

  • Nje ide jane tollumbacet transparent te zbukuruar me xixa te shndritshme ne brendesi. Femijet do te jene shume te lumtur me keto tollumbace.

  • Krijoni nje atmosfere te qete me drita zbukuruese.

  • Krijoni nje vend special per te bere fotot me keto aksesore kaq te vecante!

  • Pjatat dhe gotat plastike zgjidhini ne nje ngjyre dhe tonalitet.

  • Pergatisni disa cante per te vendosur dhuratat qe do te vijne nga miqte tuaj!

  • Sherbejini te ftuarve tuaj sa me shume embelsira dhe mbi te gjitha cupcake!

  • Dhuratat vendosini neper kuti te zbukuruara dhe siper vendosni tullumbace. Femijeve tuaj do ti pelqeje shume kjo ide!

Se shpejti me Ide dhe Keshilla dhe te reja Dekorimi per Shtepine! 🙂

Dhurata Ime

Leco edhe: Si te Gatuajme Rizoto me Karkaleca dhe Kunguj