Shtepia eshte vendi ku ndihemi me mire dhe kalojme oret me relaksuese te dites. Kete here do tju japim keshilla sesi te mbani sa me shume rregull ne shtepi. Shpeshhere gjerat dalin jashte kontrollit dhe shtepia kthehet ne nje vend me shume rremuje. Por nese do te ndiqni keshillat dhe idete tona ju do ta mbani gjithmone te rregullt shtepine. Ju ftojme te shikoni fotot dhe keshillat e meposhtme.

  • Keni shume canta ne cdo cep te shtepise? Zgjidhja me e mire eshte ti varni ato si te foto ilustruese. Ne kete menyre do te kurseni hapesire dhe rremuje.

  • Per te mbajtur rregull tek sirtaret mjafton te vendosni kuti te ndryshme dhe te vendosni sendet ne to. Ne kete menyre do te keni sirtare gjithmone te organizuar.

  • Ide e vecante eshte kjo mbajtese ne formen e nje fustani te zi, qe mund te varet edhe ne dollap duke ju kursyer me shume hapesire.

  • Nese edhe ju harroni te beni pagesat ne kohe dhe nuk keni ku te vendosni faturat ju propozojme nje zgjidhje shume efikase. Mjaftojne disa kuti druri dhe ju do te organizoni sa me mire faturat dhe letrat e tjera me vlere.

  • Ne rast se nuk keni vend se ku te varni peshqiret atehere mjafton te perdorni mbajteset teke dhe ju do te kurseni shume hapesire e do te varni sa peshqire te deshironi.

  • Per te kursyer sa me shume hapesire ne aksesoret e kuzhines ju mund te perdorni kete mbajtese per filxhanet.

  • Ndarese e posacme qe sherben per tu vendosur ne sirtare.

  • Duket si nje portret, por ne te vertete eshte nje mbajtese per cd.

  • Shume kuti ne nje librari jane nje zgjidhje ideale per te mbajtur sa me shume rregull.

Se shpejti me keshilla dhe Ide te reja Dekorimi per Shtepine!

Dhurata Ime

Lexo edhe: Receta Gatimi : Perime ne Furre