Jeni te kerkim te nje arredimi sa me te mire per shtepine tuaj? Nese po kerkoni ide dhe keshilla per te arreduar korridorin e shtepise tuaj mund t’ju themi qe jeni ne vendin e duhur! Shpeshhere gjendemi ne veshtiresi te medha kur vjen puna tek arredimi sa me i mire per shtepine tone. Ne rastet kur i drejtohemi specialisteve perfundojme duke shpenzuar shuma te medha parash, por nese ju frymezoheni nga keshillat dhe idete tona falas ju mund te krijoni nje arredim shume te vecante per shtepine tuaj.

Te dekorosh dhe te zgjedhesh mobiljet e duhura per hyrjen e shtepise nuk eshte e thjeshte. Duhet te jemi te kujdesshem ne zgjedhjen e mobiljeve. Stilet jane nga me te ndryshmet duke filluar nga stili modern, klasik, vintage, shik dhe shume te tjere.

Korridori I shtepise krijon impaktin e pare tek arredimi I shtepise dhe per kete arsye eshte shume I rendesishem. Ne kete artikull do te prezantojme ide shume te vlefshme dhe te bukura per nje arredim sa me te mire per korridorin tuaj! Na ndiqni me keshillat e meposhtme!

 • Ne kete foto ilustruese ndeshemi me nje stil klasik dhe nje portmonto te rafinuar dhe me ngjyre druri.

 • Nese ju pelqen arredimi i se ardhmes kjo eshte nje foto ilustruese shume e mire per tu inspiruar.

 • Nese korridori i shtepise tuaj eshte i vogel ju mund ta arredoni me nje stil te vecante dhe romantik.

 • Te arredosh korridorin me nje stil te thjeshte eshte e mundur! Nese nuk ju pelqejne ekzagjerimet ju mund te beni nje dekorim te vecante si te foton ilustruese.

 • Nje tjeter ide dekorimi per arredimin e korridorit te shtepise tuaj!

 • Ne rast se ju pelqen nje arredim me i plote dhe i vecante ju mund te vendosni dhe nje divan te vogel ne hyrjen e korridorit. Keshtu do ta keni me te thjeshte te vishni kepucet.

 • Per nje stil arredimi vintage ju mund te inspiroheni nga kjo foto.

 • Nje korridor me stil modern dhe te rafinuar.

 • Per shtepine verore kjo eshte menyra e duhur per te arreduar korridorin.

 • Ne kete foto verejme nje korridor me linja dhe arredim te paster ku gjithcka e vendosur ne vendin e tij duke krijuar nje atmosfere harmonike.

 • Ne kete foto ndeshemi me stilin me te fundit te koheve moderne.

 • Nese stili klasik dhe pompoz ben pjese ne shijet tuaja ju mund te frymezoheni nga kjo foto.

 • Per nje korridor me ngjyre te bardhe mund te zgjidhni nje portmonto me ngjyre te zeze duke krijuar keshtu nje kontrast te vecante.

Se shpejti me Ide dhe Keshilla dhe te reja Dekorimi per Shtepine!

Dhurata Ime

Lexo edhe: Keshilla si te Zgjidhni Fondatinen e Duhur