Jeni ne kerkim te ideve per lookun tuaj per naten e vitit te ri? Sot do t’ju propozojme shume ide per make up dhe modele flokesh. Per tu inspiruar me ide te reja, ju ftojme te shihni fotot e meposhteme:

Ide per Make up per Naten e Vitit te Ri

Shkelqim, buzkuq i kuq dhe kontraste ngjyrash jane disa nga idete e propozuara.

  • Make Up – Buze ngjyre te kuqe dhe sy ngjyre nude, plotesojne me se miri kete make up klasik.

  • Make Up – Buze te lyera me ngjyre ari me shkelqim dhe me sy smokey.

  • Make Up – Sy smokey me shkelqim dhe me buze te lyera me ngjyre roze te lehte.

  • Make Up – Ne kete foto na propozohen syte te lyera me ngjyre blu metal dhe buzet me ngjyre natyrale.

  • Make Up – Buze ombre me ngjyre te hapur ne brendesi dhe me pas vijezimi I buzes me ngjyren e kuqe te veres.

Ide per Modele Flokesh per Naten e Vitit te Ri

Vintage, me aksesore dhe sidomos gershetat jane disa nga modelet shume glam.

  • Modele Flokesh – Stil retro, dhe me nje rreth me rruaza dhe zbukurime.

  • Modele Flokesh – Nese keni floke te gjate mund te krijoni kete look plot volum dhe me shume klas.

  • Modele Flokesh – Nje model original me nje gershet qe formohet si nje rreth siper kokes. Super!

  • Modele Flokesh – Inspirimi nga Madonna me kete look te viteve 80. Provojeni dhe nuk do te zhgenjeheni.

  • Modele Flokesh – Nje model klasik dhe ne te njejten kohe fashion.

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Gezuar Festat

Dhurata Ime

Lexo edhe : Veshje dhe Aksesore me Ngjyre te Kuqe per Festat