Duke u afruar viti i ri jemi gjitmone ne kerkim te veshjeve perfekte festa. Sepse te kerkosh veshjen e duhur per festa nuk eshte dicka e lehte. Per kete arsye duam t’ju vijme ne ndihme duke ju dhene ide dhe keshilla per te bere zgjdhjen e duhur. Te gjitha fustanet e perzgjedhura si ide jane te vecanta dhe jane vijne si idete me te reja nga pasarelat e modes. Modelet e fustaneve variojne nga i shkurter, tek fustani plot shkelqim, apo tek fustani i zi me tyl. Ju duhet vetem te zgjidhni te preferuarin tuaj. Ju ftojme te inspirohemi me fotot e meposhtme!

  • Fustani i pare qe propozojme eshte me ngjyre te zeze dhe me prerje tubino pas trupit. Pjesa e siperme eshte shume femerore me detaj tyli dhe do t’ju beje te dukeni shume femerore.

  • Nje fustan me ngjyre blu nuk kishte si te mungonte ne koleksionin e veshjeve te propozuara. I punuar i teri me dantelle, eshte perfekt per festat.

  • Fustan me ngjyre te zez dhe me prerje asimetrike.

  • Me ngjyre silver te shndritshem ky fustan do t’ju tregoje shume elegante. Sigurisht qe duhet te posedoni nje bust denje per kete fustan.

  • Per te gjitha adhurueset e fustaneve trecereksh mund te themi qe ky eshte viti perfekt per te veshur kete model. Me ngjyre vishnje dhe i punuar i teri me tyl ky eshte fustani i duhur per ju!

  • Plot temina dhe shkelqim eshte nje tjeter model i propozuar per tu veshur per keto festa. Me ngjyre smeraldi ne jeshile dhe me gjatesi trecerekshe. Ky fustan po pret per ju!

  • Si gjithmone fustani i shkurter me ngjyre te zi nuk kishte si te mungonte si sugjerim per keto festa. Me cope velur dhe me gura te shdritshem ky fustan do t’ju beje te ndiheni te vecanta.

  • Serisht nje fustan i shkurter por me ngjyre te kuqe te erret. Me nje model shume te thjeshte por qe permban shume elegance.

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime ju Uron Gezuar Festat!

Lexo dhe: Maska Natyrale per Floke me Volum