Gjysem cizmet jane shume te preferuara nga femra. Sot do te prezantojme disa nga modelet me te bukura qe duhet ti keni ose te vraponi dhe ti blini. Per tu inspiruar me ide te reja, ju ftojme te shihni fotot e meposhteme:

  • Gjysem Cizme per Femra nga Kg by Kurt Geiger – Me ngjyre nude dhe me take normale keto cizme jane perfekte.

  • Gjysem Cizme per Femra nga Daisy Street – Cizme me efekt lekure gjarpri dhe me taka te larta.

  • Gjysem Cizme per Femra nga Pull&Bear – Cizme me take te trashe dhe me zinxhir dekorues.

  • Gjysem Cizme per Femra nga Zara – Ngjyre roze antike dhe material velur.

  • Gjysem Cizme per Femra nga Asos – Me material kamosh ne ngjyre te zeze dhe take e zbukuruar me xixa ngjyre gri.

  • Gjysem Cizme per Femra nga H&M – Cizme me material lekure me ngjyre gri metalizato.

  • Gjysem Cizme per Femra nga & Other Stories – Cizme me ngjyre te zeze.

 

  • Gjysem Cizme per Femra nga Topshop – Me material lekure dhe ngjyre te bardhe me shkelqim.

  • Gjysem Cizme per Femra nga Miss Selfridge – Cizme me take te larte dhe ngjyre vishnje te erret.

  • Gjysem Cizme per Femra nga Max&Co – Gjysem cizme lekure me ngjyre te zeze dhe take te dekoruar me ngjyre metalizato.

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo edhe : Trend: 10 Modele Pallto per Femra