Nuk dini si te stiloni floket kete vere? Gershtetat jane menyra me “cool” per floket tuaj, per nje look sa me te fresket dhe gjithmone ne mode! Kemi zgjedhur per ju modelet me te bukura te gershetave per floket tuaj per kete vere.

Ju ftojme te inspiroheni nga modelet e meposhtme per te bere gershetat me te bukura per kete vere!

  • Per te gjitha vajzat me floke me gjatesi mesatare ky eshte gershti perfekt per ju!

  • Gersheti me ne mode i momentit eshte ky si ne foton ilustruese.

  • Gershet i gjate dhe me model romantik.

  • Chiara Ferragni ka zgjedhur nje gershet ne pjesen anash te flokeve.

  • Gersheta anash dhe te zbukuruara me rruaza nga Nicole Sherzinger.

  • Romee Strjid me mini gersheta.

  • Nje tjeter ide jane keto gersheta si te formen e nje kurore.

  • Nje gershet i plote dhe i gjate per Zendaya.

Se shpejti me keshilla dhe maska te reja! 🙂

Dhurata Ime

Lexo edhe: Receta Gatimi: Makarona me Mish te Grire