Eleganca e fustaneve te gjate per kete sezon nuk kishte si te mungonte. Nga versionet super shik dhe deri tek ato vezullues e bejne cdo vajze ta gjeje veten per cdo rast tek keto modele. Per me shume zbuloni ne fotot e meposhteme kete larmishmeri idesh:

  • Fustani nga ADAM LIPPES – Nje fustan i gjate ne ngjyre metalizato do t’ju beje te ndiheni shume te vecanta.

fustani-nga-adam-lippes

  • Fustani nga ALEXANDER MCQUEEN – Ky fustan na prezantohet ne ngjyre floriri plot shkelqim dhe me tyl ne ngjyre te zeze ne pjesen e poshtme.

fustani-nga-alexander-mcqueen

  • Fustani nga VALENTINO – Ky fustan vjen me prerje maxi dhe me nje ngjyre roze antike.

fustani-nga-valentino

  • Fustani nga ASHISH – Serish prezantohemi me nje fustan plot shkelqim me ngjyre blu te thelle dhe me shpatulla te zbuluara.

fustani-nga-ashish

  • Fustani nga & OTHER STORIES – Maxi fustan me ngjyre te zeze.

fustani-nga-other-stories

  • Fustani nga HERVÉ LÉGER – Nje fustan metalizato dhe me kurrizin e zbuluar do tju beje te ndiheni shume e deshiruar.

fustani-nga-herve-leger

  • Fustani nga PICCIONE.PICCIONE FOR SILVIAN HEACH – Nje fustan i stampuar qe ka si detaj te vecante rrudhat.

fustani-nga-piccione-piccione-for-silvian-heach

  • Fustani nga SELF-PORTRAIT – Nje model i vecante vjen me kete fustan ne ngjyre te zeze.

fustani-nga-self-portrait

  • Fustani nga ROLAND MOURET – Ky fustan me ngjyre lejla dhe me prerje asimetrike ne pjesen e siperme eshte nje ide shume e bukur per nje mbremje gala.

fustani-nga-roland-mouret

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo edhe : Tendencat e Ngjyrave te Flokeve per Sezonin Vjeshte – Dimer