Me ardhjen e stines se veres rikthehen dhe fustanet e gjate! Komode, te fresket dhe me prerje romantike jane te gjithe modelet qe do te prezantojme ne kete artikull. Keto fustane jane zgjedhja e duhur ne kete stine te ngrohte dhe do te ndjeheni komode dhe cool ne te njejten kohe!

Nje tjeter keshille te rendesishme qe duam te ndajme me ju eshte qe ju mund te krijoni nje look te vecante duke shtuar dhe aksesore te tjere veshjes tuaj. Ju ftojme te inspiroheni nga modelet me te bukura per fustane per femra!

  • Fustani i pare i propozuar vjen ne ngjyre bojqielli dhe eshte i gjate deri ne fund te kembeve. Ju mund ta kombinoni kete fustan me shapka.

  • Nje tjeter ide eshte ky funstan i gjate me lule roze. Komod dhe i fresket me kete model do te ndiheni shume rehat dhe fashion.

  • Fustan blu me viza vertikale dhe me nje model te vacante.

  • Fustan per femra shume veror me ngjyre te kuqe dhe menge te fryra.

  • Ngjyra e verdhe nuk duhet te mungoje kete vere ne garderoben tuaj. Fustani i propozuar vjen me nje stil kroket dhe i gjate.

  • Fustan i gjate me ngjyre roze dhe me rripa te nderthurur ne pjesen e shpines.

  • Serish nje model me viza vertikale shume ngjyreshe.

  • Fustan me ngjyre te kuqe dhe i lidhur ne mes.

  • Fustan me ngjyre jeshile dhe me pala korenti.

Se shpejti me Keshilla dhe Ide te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo edhe: Keshilla Make-up: Te gjitha truket qe duhet te dini