Ne kete stine te mrekullueshme te pranveres nuk kishte si te mungonin dhe fundet me pala. Rikthehen fuqishem ne nje trend te domosdoshem per cdo femer. Me ngjyra e dizajne te ndryshme, pala te medha ose te vogla, fundet me pala jane kryefjala e kesaj pranvere. Per nje inspirim me detaje ju ftojme te ndiqni fotot e meposhtme.

  • Modeli i pare qe po prezantojme eshte nje fund me dizejno “ tropikal ‘’ qe te kujton vendet ekzotike ne bote. Mund te kombinohet ne menyre shume harmonike me nje kemishe te bardhe.

  • Nje fund I gjate dhe me print lulesh. Me nje stil klasik, eshte nje veshje ideale per raste te vecanta dhe jo vetem!

  • Fund stil ushtarak dhe me gjatesi mesatare.

  • Me ngjyre te kuqe dhe I shkurter ky fund eshte I pershtatshem per ne perditshmeri. Mund te kombinohet me nje bluze ngjyre roze.

  • Me pala te vogla korenti dhe me viza horizontale me ngjyra te ndryshme. I veshur me nje xhakete xhins, behet nje look shume terheqes!

  • Fund me ngjyre roze te lehte dhe material tyli. Nese keni deshire te eksperimentoni mund ta vishni me nje golf me temina ne ngjyre argjenti.

  • Nje fund i vecante sepse eshte i punuar ne nje cope per kemisha. Vizat vertikale ndihmojne ne nje siluete me te gjate.

  • Nje tjeter propozim eshte ky fund me pala korenti. Vecantia e ketij modeli eshte pikerisht copa e cila eshte me shkelqim.

  • Ky model fundi mund te themi qe eshte nje nga risite e momentit.

  • Nuk kishte si te mungonte nje fund xhins te cilit kurre nuk i iken moda.

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo edhe : Tendencat e Pranveres – Ngjyrat Mbizoteruese