Stina e bukur e veres sapo ka hyre dhe dite te nxehta dhe te bukura na presin. Nese jeni ne kerkim te nje ideje per fustane dasme jeni ne vendin e duhur. Do te prezantojme disa nga modelet e koleksioneve te fundit per kete vere.

Ju ftojme te inspiroheni me ide te reja per fustane per dasma!

  • Fustan i gjate me ngjyre roze dhe me motive lulesh.

  • Mini fustan me material dantelle.

  • Fustan i gjate me ngjyre gri dhe i zbukuruar me gura te shndritshem.

  • Fustan me prerje tubino dhe shpatulla te zbuluara.

  • Fustan i shkurter ne material saten.

  • Fustan i gjate me ngjyre blu ne material shifon.

  • Fustan ngjyre pastel dhe me nje model shume elegant.

  • Fustan me ngjyre te kaltert.

Se shpejti me Keshilla dhe Ide te reja Fashion! 🙂

Dhurata Ime

Lexo edhe: Si te Gatuajme Makarona me Perime