Edhe pse dimri po duket i gjate dhe i pafund duhet te mendojme per nderrimin e garderobes ne pranvere. Per tu inspiruar me ide te reja, ju ftojme te shihni fotot e meposhteme:

 • Ngjyra e Verdhe – Po po! Ngjyra e verdhe eshte kryefjala e ketij sezoni. Mund te visheni me kete ngjyre nga koka tek kembet dhe do te dukeni fashion. Kjo ngjyre eshte me e keshillueshme per femrat brune.

 • Pardesyte – Rikthimi ne mode do te beje qe pardesyte do ti shikojme shume shpesh kete pranvere.

 • Total Xhins – Nuk del kurre nga moda, por gjithnje rritet me fuqishem. E shohim ne versionin kemishe, xhakete fund dhe pantallona.

 • Veshje me Viza – Fustane me viza multi kolore super fashion.

 • E Bardha e Paster – Ngjyra e bardhe me te gjitha tonalitetet e saj eshte nje nga ngjyrat qe mbizoteron kete sezon pranvere vere.

 • Pantallona me Shtat te Larte – Me shtat shume te larte keto pantallona mund ti kombinoni me rrip mesi.

 • Xhaketa Stil Ushtarak – Te inspiruara nga stili ushtarak, nje nga keto xhaketa duhet ne garderobe.

 • Sandale Platforme – Jane shume komode dhe te pelqyeshme nga femrat.

 • Printe Lulesh – Ne nje forme romantike, veshjet me printe lulesh jane nje look shume i embel.

 • Mikro Canta – Keto canta te vogla jane nje aksesor i domosdoshem kete pranvere vere.

 • Tyli Transparent – Transparenca ne plane te pare, me fustane komplet ne tyl.

 • Vathe Extra te Gjate – Me shume gjatesi keto jane vathet ideale per kete vere qe na pret.

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo Edhe : Ngjyra e Bardhe e Dimrit tek Tendencat e 2017