Per te qene gjithmone mire me veten nje femer ka nevoje per parfumin me te mire, por jo gjithmone eshte e lehte te zgjedhesh nje parfum i cili te pershtatet me se miri. Kete here do te prezantojme nje liste me parfumet me te mira per kete pranvere vere. Per tu inspiruar me ide te reja, ju ftojme te shihni fotot e meposhteme:

  • Chanel N.5 L’Eau – Ne vend te pare eshte Chanel N.5. Eshte i shume pelqyer nga shumica dhe eshte nje parfum ikone i markes Chanel.

  • Dior Miss Dior Absolutely Blooming – Per te gjitha adhurueset e Dior ky parfum eshte zgjedhje e shkelqyer per kete vere.

  • Alexander McQueen McQueen Eau de Parfum – Ky parfum perkon me nje shpirt gjithmone rebel.

  • Prada La Femme Prada – Ky parfum nga Prada eshte shume feminil dhe ne te njejten kohe shume delikat.

  • Giorgio Armani Sì Parfum – Nese jeni romantike ky parfum eshte ideal per ju!

  • Yves Saint Laurent Mon Paris – Parfumi i ri YSL perfaqeson nje dashuri te madhe dhe jo racionale.

  • Gucci Guilty – Nje parfum shume klasik, me arome orientale.

  • Burberry My Burberry Black – Shume misterioz dhe terheqes ky parfum perfaqeson nje kopesht londinez si ne endrra.

  • Hugo Boss The Scent for Her – Plot elegance dhe finesse, ky eshte parfumi me i ri qe duhet te provoni.

  • Chloé Eau de Parfum – Me nje format te ri 125 ml, per ikonen e parfumeve per femra. Ju mbetet vetem ta provoni!

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo edhe : Pushime ne Bangkok