Stina e bukur e veres sapo ka hyre dhe dite te nxehta dhe te bukura na presin. Nese jeni ne kerkim te nje ideje per fustane ceremonie jeni ne vendin e duhur. Do te prezantojme disa nga modelet e koleksioneve te fundit per kete vere. Ngjyrat qe mbizoterojne kete vit jane ato te ndezurat si e argjendit, e arit, portokallia dhe lejlaja. Nuk mund te mungojne as detaje si lule, tyli dhe xixat. Ju ftojme te inspiroheni me ide te reja per fustane ceremonie!

  • Nje fustan perfekt per nje nate magjike do te ishte ky model me ngjyre nude.

  • Ky fustan me kete model dhe ngjyre eshte perfekt per nje mbremje ceremoniale.

  • Ngjyra e kuqe eshte gjithmone shume “in” dhe nuk mund te mungonte dhe kete vere.

  • Nese adhuroni nje look midi mund te zgjidhni nje model te tille si ne foton ilustruese.

  • Ne rast se preferoni nje fustan te shkurter ju mund te inspiroheni me kete model shume fashion.

  • Me ngjyre argjendi dhe me temina po me te njejten ngjyre.

  • Nje fustan dy ngjyresh shume i vecante.

  • Fustan i gjate me ngjyre blu te erret dhe pjesen e siperme me tyl.

  • Me ngjyre roze antike dhe me nje model te vecante.

  • Me model midi dhe njgyre te gjelbert mund te themi qe eshte nje fustan mese perfekt!

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo edhe : Ide Dekorimi i Shtepise me Lule te Ndryshme